Wszystkie bilety WYPRZEDANE❗ SOLD OUT❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Bilety

Podziel się

Weź udział w spektakularnym widowisku SempAir Optimi. Zapraszamy na pokazy w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach, w dniach 18-19 maja.

Gdzie kupić bilet na pokazy SempAir Optimi?

Bilety wyłącznie w sprzedaży online na platformie ToBilet.pl.

 

 

Rodzaje dokumentów wstępu:

Bilety z dojazdem pociągiem z Dworca Poznań Główny

Bilety zapewniają następujący pakiet świadczeń:

 • dojazd/wyjazd dedykowanym pociągiem na specjalnie zaaranżowany przystanek tuż obok wejścia na teren pokazów; pierwszy pociąg odjeżdża ze stacji Poznań Główny (peron 7) o godz. 8:32. Kolejne pociągi odjeżdżają mniej więcej co 20 minut. Dokładną godzinę odjazdu uczestnik wybiera podczas zakupu biletów. Sprawdź rozkład jazdy pociągów >>>
 • uczestnictwo w Imprezie (bez wstępu do wydzielonych stref, w tym strefy VIP).
              
  BILET NORMALNY* BILET ULGOWY**
I PULA WYPRZEDANA! 40 zł 35 zł
II PULA WYPRZEDANA! 50 zł 40 zł
III PULA
- dostępne tylko bilety na niedzielę
55 zł 45 zł

* BILET WSTĘPU NORMALNY - upoważnia jedną osobę (urodzoną przed 2012 rokiem) do przejazdu pociągiem w obie strony i jednokrotnego wejścia na teren Imprezy w jeden, wybrany dzień.

**BILET WSTĘPU ULGOWY - upoważnia jedno dziecko (3-12 lat, urodzone w 2012 lub później) do przejazdu pociągiem w obie strony i jednokrotnego wejścia na teren Imprezy w jeden, wybrany w momencie zakup dzień.

 

Bilet z parkingiem na terenie Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach

Bilet z parkingiem na terenie Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach zapewnia następujący pakiet świadczeń:

 • wjazd/wyjazd na Imprezę tylko i wyłącznie samochodem osobowym,
 • uczestnictwo w Imprezie (bez wstępu do wydzielonych stref, w tym strefy VIP) dla 1 osoby
 • Uwaga! Bilety dla pasażerów samochodu należy kupić w tej samej transakcji wraz z zakupem biletu z parkingiem dla kierowcy! Po zakończeniu transakcji nie będzie możliwości dokupienia biletów dla dodatkowych pasażerów.
  WJAZD I PARKING NA TERENIE BAZY LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W KRZESINACH*
I PULA
- WYPRZEDANA!
od 200 zł**
II PULA - aktualnie w sprzedaży od 250 zł**

*Parking na terenie Imprezy tj. 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, ul. Silniki 1, 61-325 Poznań Krzesiny.
**Cena dotyczy wyłącznie wjazdu samochodu i parkowania - dodatkowo w tej samej transakcji trzeba dokupić bilety dla wszystkich pasażerów, łącznie z kierowcą.

Bezpłatne wejście na Imprezę

Bezpłatne wejście na Imprezę do ogólnodostępnej strefy (bez możliwości wstępu do strefy VIP) jest możliwe po pozyskaniu bezpłatnego Biletu i przysługuje:

 • małoletnim do lat 3 (opiekunowie małoletnich muszą nabyć Bilet lub Bilet VIP na zasadach ogólnych określonych w § 2 Regulaminu i muszą być pełnoletni);
 • osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa inwalidzka), po okazaniu legitymacji dokumentującej stopień niepełnosprawności. Jeżeli osoba z niepełnosprawnością nie posiada informacji o stopniu niepełnosprawności na legitymacji, powinna okazać odpowiednie orzeczenie, które potwierdzi jej prawo do ulgi. Opiekunowie osób z niepełnosprawnością muszą nabyć Bilet lub Bilet VIP na zasadach ogólnych określonych w § 2 Regulaminu i muszą być pełnoletni.

Bilety VIP

Bilety VIP zapewniają następujący pakiet świadczeń:

 • dedykowany wjazd pierwszeństwa na teren Imprezy,
 • wejście do komfortowej strefy VIP, 
 • parking w bezpośrednim sąsiedztwie Strefy,
 • taras widokowy w linii pokazów,
 • pakiet powitalny, w tym bezpłatne wino i piwo, 
 • dedykowany Drink Bar,
 • catering w formie bufetu.

Koszt biletu VIP: 700 zł / 1 os.*

*Dzieci do lat 3 mogą skorzystać ze Strefy VIP bezpłatnie pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet VIP. 

Parking na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Jesteś spoza Poznania i planujesz dojechać do stolicy Wielkopolski samochodem, a następnie skorzystać z dojazdu pociągiem na teren pokazów? Pozostaw samochód na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, 100 m od Dworca Poznań Główny.

Opłata za jednokrotny wjazd, za jeden pojazd - samochód osobowy: 50 zł

WAŻNE INFORMACJE!

 1. Organizator nie będzie prowadził sprzedaży biletów wstępu z możliwością wejścia pieszego na Imprezę, z możliwością wjazdu rowerem, ani z dojazdem innym środkiem transportu niż samochód osobowy czy pociąg.
 2. Każdy dokument wstępu jest dokumentem imiennym i uprawnia do wstępu na Imprezę jedynie osobę wyraźnie w nim wskazaną. Dla wszystkich dokumentów wstępu jest możliwa zmiana danych osobowych uczestnika Imprezy na Bilecie w kwocie 5,00 zł brutto. W celu dokonania zmiany danych uczestnika Imprezy prosimy wypełnić „formularz kontaktowy”. link  Zmiana danych osobowych uczestnika Imprezy jest możliwa do dnia 1 maja 2024 r. włącznie.
 3. Wstęp na wydarzenie dla osób nieposiadających polskiego obywatelstwa - zgodnie z par. 2 ust 1.10 Regulaminu Imprezy Masowej warunkiem wstępu na teren wydarzenia osób nieposiadających polskiego obywatelstwa jest wcześniejsze wypełnienie ANKIETY >>> 
  Ankietę należy wypełnić do dnia 1 maja 2024r. do godz. 24.00. Ankiety wypełnione po 1 maja 2024r. nie będą weryfikowane.

 

Regulamin imprezy masowej „SEMPAIR OPTIMI SHOW” Poznań - Krzesiny 2024

KUP BILET

Dlaczego głównym środkiem dojazdu na Imprezę jest pociąg i ograniczono do minimum możliwość dojazdu samochodem?

Zarówno Krzesiny, jak i Głuszyna mają ubogą infrastrukturę komunikacyjną, co powoduje ograniczenia związane z dojazdem na teren pokazów. Z tego powodu główny ciężar będzie spoczywał na połączeniach kolejowych. Pociągi będą się zatrzymywały na terenie Bazy, w odległości ok 200m od strefy imprezy masowej. Nie zatrzymują się na żadnych innych stacjach po drodze. 

Dlaczego nie ma możliwości wejścia na Imprezę pieszo lub przyjazdu rowerem?

Możliwość wejścia pieszego na teren Imprezy wbrew pozorom także oznaczałby kompletny paraliż dróg w okolicach jednostki. Większość uczestników, poza mieszkańcami najbliższych okolic przybyłaby na pokazy samochodami. Układ drogowy w tym rejonie nie jest przygotowany ani na tak duży ruch, ani na parkowanie tak ogromnej liczny pojazdów.

Ponadto nie będzie możliwości wejścia pieszego od strony Głuszyny ze względu na zakaz przekraczania osi drogi startowej podczas pokazów oraz koniecznością zaangażowania dużej ilości żołnierzy do regulacji ruchu pieszego wzdłuż al. gen Andrzeja Błasika (Aleja Kasztanowa), to samo dotyczy ruchu rowerowego. Brama Główna będzie w trakcie pokazów używana jedynie przez służby porządkowe (karetki, straż pożarną, policję).