Wszystkie bilety WYPRZEDANE❗ SOLD OUT❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Bilety wyprzedane!

Podziel się

Kochani, mamy definitywny i ostateczny SOLD OUT ‼️ W imieniu organizatorów dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie SempAIR Optimi Show. Pokazy lotnicze powracają do Poznania w wielkim stylu.

Chcesz wziąć udział w pokazach, ale nie wiesz, jaki bilet wybrać? Tutaj znajdziesz kompendium, które odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Na początek podstawowa informacja - na miejscu nie będzie możliwości kupienia żadnych biletów. Dlatego jeśli chcesz wziąć udział w pokazach, musisz wcześniej zakupić bilet online. Jaki? Już wyjaśniamy po kolei.

Jaki środek transportu wybieram?

Pierwszą decyzją, jaka musisz podjąć jest wybór sposobu, w jaki dostaniesz się na teren pokazów. Od razu zaznaczamy, że nie ma możliwości wejścia na teren jednostki i pokazów pieszo, rowerem czy jakimkolwiek innym środkiem lokomocji poza dedykowanymi pociągami czy samochodem.

Dlaczego? Zarówno Krzesiny, jak i Głuszyna mają ubogą infrastrukturę komunikacyjną. Z tego powodu główny ciężar będzie spoczywał na połączeniach kolejowych. Pociągi wyruszające z dworca Poznań Główny będą się zatrzymywały na terenie Bazy, w odległości ok 200m od strefy imprezy masowej. Nie zatrzymują się na żadnych innych stacjach po drodze. 

Możliwość wejścia pieszego na teren Imprezy wbrew pozorom także oznaczałby kompletny paraliż dróg w okolicach jednostki. Większość uczestników, poza mieszkańcami najbliższych okolic przybyłaby na pokazy samochodami. Układ drogowy w tym rejonie nie jest przygotowany ani na tak duży ruch, ani na parkowanie tak ogromnej liczny pojazdów.

Ponadto nie będzie możliwości wejścia pieszego od strony Głuszyny ze względu na zakaz przekraczania osi drogi startowej podczas pokazów oraz koniecznością zaangażowania dużej ilości żołnierzy do regulacji ruchu pieszego wzdłuż al. gen Andrzeja Błasika (Aleja Kasztanowa), to samo dotyczy ruchu rowerowego. Brama Główna będzie w trakcie pokazów używana jedynie przez służby porządkowe (karetki, straż pożarną, policję).

Zachęcamy do wyboru opcji dojazdu pociągiem. To zdecydowanie najtańszy sposób.

Dojazd pociągiem z Dworca Poznań Główny

Dedykowane pociągi zawiozą uczestników wydarzenia na specjalnie zaaranżowany przystanek tuż obok wejścia na teren pokazów. Pierwszy pociąg odjeżdża ze stacji Poznań Główny (peron 7) o godz. 8:32. Kolejne pociągi odjeżdżają mniej więcej co 20 minut. Dokładną godzinę odjazdu wybierzesz podczas zakupu biletów. Sprawdź rozkład jazdy >>>

Jak widzicie ceny biletów w poszczególnych pulach rosną. Dlatego warto pośpieszyć się z decyzją o zakupie. Zwłaszcza, że liczba biletów jest ograniczona. Każdego dnia w imprezie może wziąć udział maks. 10.000 osób.

Bilet z dojazdem pociągiem zapewnia:

 • dojazd/powrót dedykowanym pociągiem,
 • uczestnictwo w Imprezie (bez wstępu do wydzielonych stref, w tym strefy VIP).
  BILET NORMALNY* BILET ULGOWY**
I PULA 
WYPRZEDANA!
40 zł 35 zł
II PULA - WYPRZEDANA! 50 zł 40 zł
III PULA
- WYPRZEDANA!
55 zł 45 zł

* BILET WSTĘPU NORMALNY - upoważnia jedną osobę (urodzoną przed 2012 rokiem) do przejazdu pociągiem w obie strony i jednokrotnego wejścia na teren Imprezy w jeden, wybrany dzień.

**BILET WSTĘPU ULGOWY - upoważnia jedno dziecko (3-12 lat, urodzone w 2012 lub później) do przejazdu pociągiem w obie strony i jednokrotnego wejścia na teren Imprezy w jeden, wybrany w momencie zakup dzień.

Zostaw samochód na parkingu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zamierzasz dojechać na Dworzec Główny samochodem, a następnie skorzystać z dojazdu pociągiem na teren pokazów? Zachęcamy do pozostawienia pojazdu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, 100 m od dworca. Opłata za jednokrotny wjazd, za jeden pojazd - samochód osobowy: 50 zł. 

Dojazd samochodem na pokazy

Jeśli zdecydujesz się na dojazd samochodem, cena biletu będzie już większa. Oprócz biletu na wjazd i parking (ceny poniżej w tabeli) musisz dokupić bilety dla wszystkich pasażerów, łącznie z kierowcą. Ważne, aby zrobić to w tej samej transakcji wraz z zakupem biletu z parkingiem. Po zakończeniu transakcji nie będzie możliwości dokupienia biletów dla dodatkowych pasażerów!

  WJAZD I PARKING NA TERENIE BAZY LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W KRZESINACH*
I PULA
- WYPRZEDANA!
od 200 zł**
II PULA - 
- WYPRZEDANA!
od 250 zł**

*Parking na terenie Imprezy tj. 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, ul. Silniki 1, 61-325 Poznań Krzesiny.
**Cena dotyczy wyłącznie wjazdu samochodu i parkowania - dodatkowo w tej samej transakcji trzeba dokupić bilety dla wszystkich pasażerów, łącznie z kierowcą.

Komu przysługują bilety bezpłatne?

Bezpłatne wejście na Imprezę do ogólnodostępnej strefy (bez możliwości wstępu do strefy VIP) jest możliwe po pozyskaniu bezpłatnego Biletu i przysługuje:

 • małoletnim do lat 3 (opiekunowie małoletnich muszą nabyć Bilet lub Bilet VIP na zasadach ogólnych określonych w § 2 Regulaminu i muszą być pełnoletni);
 • osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa inwalidzka), po okazaniu legitymacji dokumentującej stopień niepełnosprawności. Jeżeli osoba z niepełnosprawnością nie posiada informacji o stopniu niepełnosprawności na legitymacji, powinna okazać odpowiednie orzeczenie, które potwierdzi jej prawo do ulgi. Opiekunowie osób z niepełnosprawnością muszą nabyć Bilet lub Bilet VIP na zasadach ogólnych określonych w § 2 Regulaminu i muszą być pełnoletni.

Bilety VIP

Chcesz się poczuć na pokazach wyjątkowo. A może chciałbyś zrobić komuś piękny prezent lub zabrać na pokazy swoich partnerów biznesowych? W tym wypadku dobrą opcją będzie wybór biletu VIP.

Dla najbardziej wymagających fanów lotnictwa przygotowaliśmy wyjątkową, komfortową Strefę VIP. W dedykowanej przestrzeni goście będą mogli odpocząć, ale również obejrzeć emocjonujące pokazy bezpośrednio z tarasu widokowego. Bilet VIP będzie również świetnym pomysłem dla tych, którym zależy na wjeździe na teren pokazów samochodem i zaparkowaniu go w bliskim sąsiedztwie strefy.

Bilety VIP zapewniają następujący pakiet świadczeń:

 • dedykowany wjazd pierwszeństwa na teren Imprezy,
 • wejście do komfortowej strefy VIP, 
 • parking w bezpośrednim sąsiedztwie Strefy,
 • taras widokowy w linii pokazów,
 • pakiet powitalny, w tym bezpłatne wino i piwo, 
 • dedykowany Drink Bar,
 • catering w formie bufetu.

Koszt biletu VIP: 700 zł / 1 os.*

*Dzieci do lat 6 mogą skorzystać ze Strefy VIP bezpłatnie pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet VIP. 

WAŻNE INFORMACJE!

 1. Każdy dokument wstępu jest dokumentem imiennym i uprawnia do wstępu na Imprezę jedynie osobę wyraźnie w nim wskazaną. Dla wszystkich dokumentów wstępu jest możliwa zmiana danych osobowych uczestnika Imprezy na Bilecie w kwocie 5,00 zł brutto. W celu dokonania zmiany danych uczestnika Imprezy prosimy wypełnić „formularz kontaktowy”. link  Zmiana danych osobowych uczestnika Imprezy jest możliwa do dnia 1 maja 2024 r. włącznie.
 2. Wstęp na wydarzenie dla osób nieposiadających polskiego obywatelstwa - zgodnie z par. 2 ust 1.10 Regulaminu Imprezy Masowej warunkiem wstępu na teren wydarzenia osób nieposiadających polskiego obywatelstwa jest wcześniejsze wypełnienie ANKIETY >>> 
  Ankietę należy wypełnić do dnia 1 maja 2024r. do godz. 24.00. Ankiety wypełnione po 1 maja 2024r. nie będą weryfikowane.
O pokazach